Translate

czwartek, 16 lipca 2015

Europa to my - głosujcie na Olsztyn!

Zapraszam serdecznie do głosowania !

Moje zgłoszenie dostało sie do finału konkursu- Europa to my -(zdjęcia,historia/opis)-"Budowa całorocznej infrastruktury sportowo-rekreacyjnej nad jeziorem krzywym w Olsztynie. - Jezioro Ukiel (Krzywe)"  Już o tym pisałam, między innymi został nagrany program - Europa to my na naszej plaży miejskiej 2.07.2015 i emitowany na żywo w tvp 1 http://justynasolowiej.blogspot.com/2015/07/europa-to-my-tvp1-program-na-zywo.html 

Kapituła 6 lipca 2015 wyłoniła 20 finalistów konkursu i rozpoczęło się głosowanie internetowe!

Głosuj na Olsztyn, na moje zgłoszenie na naszą piękną plaże miejską - Jezioro Ukiel (Krzywe)!!! Codziennie każdy z Nas może oddać jeden głos! Każdy głos się liczy!!

Wygrajmy dla miasta fantastyczny koncert razem i inne nagrody!!!
Emotikon smi i inne nagrody.
Głosowanie od 6 do 24 lipca.

GŁOSUJ!!!!!!!!!!


Od 6 do 24 lipca będzie trwało głosowanie internetowe, w którym poznamy zwycięzcę. Poznamy go 27 lipca 2015 roku.
Autor najlepszego zgłoszenia wygra europejską podróż marzeń, a dodatkowo w jego mieście artyści zagrają wspaniały koncert!
W miejscowości zwycięzcy zostanie zorganizowany 30 sierpnia Ogólnopolski Dzień Funduszy Europejskich. Zakończy się on finałowym koncertem z największymi gwiazdami polskiej muzyki. Wystąpią między innymi: Edyta Górniak, Formacja Nieżywych Schabuff, Monika Kuszyńska, Margaret, Donatan & Cleo. Koncert transmitowany będzie na żywo w TVP 1. 
W miejscowości, w której znajduje się zwycięski projekt, zostanie zrealizowana innowacyjna i użyteczna społecznie inwestycja o wartości do 50 000 złotych brutto np. narzędzia Hot-Spot wi-fi zapewniające bezpłatny dostęp do Internetu przez 12 miesięcy. Decyzję o rodzaju inwestycji, która zrealizowana zostanie w ramach tej nagrody podejmie Kapituła Konkursu. Szczegóły dotyczące nagrody znajdują się w regulaminie. http://www.europatomy.eu/


http://ro.com.pl/zaglosuj-na-ukiel/01220297

http://ro.com.pl/justyna-solowiej-kompleks-nad-jeziorem-ukiel-pozytywnie-zmienil-ludzi/01221581


http://www.telewizjaolsztyn.pl/10,4359-glosujmy_na_crs_ukiel_w_konkursie_europa_to_my.html
http://www.grzymowicz.pl/Post/117/europa-to-my


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz